Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jednotlivé ročníky

1. ročník 2001

Trasa: Lužná u Rakovníka – Rabštejn – Chyše (nocleh) – Žlutice – Karlovy Vary

Účastnice: Jana Rudová, Eva Košnarová, Katka Brabcová, Jana Večlová, Věra Seidlová, Hana Míková

 

2. ročník 2002

Trasa: Stříbro – Domaslav (nocleh) – Slavkovský les – Mariánské Lázně

Účastnice: Jana Rudová, Jana Večlová, Jana Kindermannová, Milada Doležalová, Hana Míková

 

3. ročník 2003

Trasa:  Bečov nad Teplou (nocleh) ???

Účastnice: Milada Doležalová, Káťa Brabcová, Hana Míková, Jitka Zvánovcová, Jana Večlová, Eva Košnarová   ???

 

4. ročník 2004

Trasa: Tachov (nocleh) – Rozvadov - Cheb

Účastnice: Jana Rudová, Jana Večlová, Hana Míková, Milada Doležalová, Jana Kindermannová ???

 

5. ročník 2005

Trasa: Františkovy Lázně (nocleh) – Elster – SOOS – Německo – Cheb

Účastnice: Jana Rudová, Milada Doležalová, Káťa Brabcová, Eva Košnarová ???

 

6. ročník 2006

Trasa: Domažlice – Babylon (nocleh) – Pivoňské hory – Všeruby - Nýrsko

Účastnice: Jana Rudová, Jana Večlová, Věra Seidlová, Káťa Brabcová, ???

 

7. ročník 2007

Trasa: Domažlice – Babylon (nocleh) – Pivoň – Haltrava – Kout – Mrákov (pouť) - Klatovy

Účastnice: Jana Rudová, Míša Chvátalová, Káťa Brabcová, Milada Doležalová, Eva Košnarová, Věra Seidlová, Marcela Rodová, Jana Kindermannová

 

8. ročník 2008

Trasa: Chodov u Karlových Varů (nocleh) – Přebuz – Kraslice – Tisová – Karlovy Vary

Účastnice: Jana Rudová, Jana Večlová, Milada Doležalová,  Káťa Brabcová, Míša Chvátalová

 

9. ročník 2009

Trasa: Pernink (nocleh) – Přebuz – Potůčky – Boží Dar – Abertamy – Ostrov u K.V.

Účastnice: Jana Rudová, Káťa Brabcová, Milada Doležalová, Vlaďka Soukupová, Jana Kindermannová

 

10. ročník 2010

Trasa: Děčínský Sněžník – Cínovec – Vitiška (nocleh) – Fláje – Litvínov - Most

Účastnice: Jana Rudová, Milada Doležalová, Káťa Brabcová, Marie Tvrdíková, Jana Kindermannová, Eva Košnarová, Věra Seidlová, Jana Večlová, Marcela Rodová, Pavla Dušková

 

11. ročník 2011 - 13. - 15. 5. 2011

Trasa:

V pátek vlakem do Soběslavi a odtud na kole směr Chlebov - Lžín - Dírná - zámek Červená Lhota - Deštná - Horní Radouň - Nová Včelnice - Lovětín - nocleh - cca 45 km

Sobota - okruh Českou Kanadou - Lovětín - Jindřiš - Blažejov - Kunžak (oběd) - Suchdol - Leština - Strmilov - Česká Olešná - Bednáreček - Brabce - Zděšov - Nová Včelnice - Lovětín - cca 58 km

Neděle - Lovětín - Jindřichův Hradec - Veselí nad Lužnicí cca 50 km

Účastnice: Jana Rudová, Milada Doležalová, Jana Večlová, Káťa Brabcová, Eva Košnarová, Monica Šebová, Pavla Dušková, Jana Kindermannová, Věra Seidlová

 

12. ročník 2012 - 11. - 13. 5. 2012

Tento ročník jsme si udělaly základnu na chalupě u velitelky Jany Rudové, která byla v té době po dvou operacích. Jana nám vymyslela trasy, podle kterých jsme přes den jezdily a večer jsme strávily s ní na chaloupce. Přijela dokonce i Františka Kindermannová, holka jedna copatá, ale stydlivá. Moc nám toho neřekla.

Účastnice: Jana Rudová, Milada Doležalová, Eva Košnarová, Květa Vintrová, Katka Brabcová, Věra Seidlová, Jana Večlová,  Jana Kindermannová, Františka Kindermannová

 

13. ročník 2013 - bude doplněno

14. ročník 2014 - bude doplněno

15. ročník 2015 - bude doplněno

16. ročník 2016 - 3. - 6. 6. 2016

Účastnice: Jana Rudová, Květa Vintrová,

17. ročník 2017

18. ročník 2018

19. ročník 2019